- Fotoreportage van de restauratie aanwezig - Onderhoudshistorie bekend - Zeldzame Surrey Top met targa dak - Gereviseerde 1500cc 4-cilinder motor
Uitvoerig gerestaureerde Triumph Spitfire 1500 te koop Wij bieden te koop aan deze prachtige Triumph Spitfire 1500 uit 1975. Deze Spitfire is nieuw geleverd in Nederland en tussen 2008 en 2010 gerestaureerd. De restauratie is vastgelegd in een gedetailleerd kostenoverzicht en er is een uitgebreide fotoreportage aanwezig. De Spitfire is altijd goed onderhouden en er zijn diverse facturen van het gepleegde onderhoud aanwezig. Hij wordt aangedreven door de gereviseerde 1500cc 4-cilinder motor die gekoppeld is aan een handgeschakelde 4-versnellingsbak.
Triumph Spitfire 1500 met Surrey Top in Mimosa Yellow te koop De Triumph Spitfire die we hier te koop aanbieden is uitgevoerd in de originele fabriekskleur Mimosa Yellow. Wat helemaal bijzonder is, is dat deze klassieker is uitgerust met een Surrey Top met afneembaar targa dak. Een zeer zeldzame verschijning die u vrijwel nooit tegenkomt op een Spitfire. Er is ook een zwarte soft top aanwezig die u in een handomdraai inklapt zodra de zon schijnt. Het interieur van de klassieker is uitgerust met zwarte bekleding met gele piping, een houten dashboard en houten sportstuur.
Triumph Spitfire 1500 kopen? Bent u op zoek naar een Triumph Spitfire 1500 uit 1975? Laat dan uw gegevens achter via het contactformulier op deze pagina of bel direct met +31 416 751 393. Onze verkopers geven u graag antwoord op al uw vragen of maken zelfs een persoonlijke shopvideo voor u.
Inkoop, inruil en bemiddeling mogelijk. Levering in België met oldtimer inschrijving mogelijk. U betaalt geen import-taksen. Wij kunnen helpen met financiering. Vraag ons verkoopteam.
Ref. nr.:t8415
Merk:Triumph
Model:Spitfire
Jaar:1975
Bedankt voor uw interesse in deze auto en uw vertrouwen in E&R Classics. Indien u wenst door te gaan met de koop van deze auto, vul dan het onderstaande formulier in. Wij zullen zsm contact met u opnemen betreft betaalinstructies en orderdetails
Ja, ik ben geïnteresseerd in een oldtimer en wil graag mijn oldtimer inruilen.
Marcel, Nederland
Wat mooi gerestaureerd. Met plezier lees ik uw nieuwsbrieven. Kijken is toch ook genieten.
Michael, VS
Bedankt voor alles! Auto is geweldig.
Jos, Nederland
Zag 2 maanden geleden op een oldtimer forum erclassics voorbij komen. Toevallig was ik vorige week in de buurt van Waalwijk dus besloot ik maar eens bij jullie rond te kijken. Wat een fantastische showroom met prachtige oldtimers!
Lan, USA
Gisteren heb ik de Saab 93 en de Citroen DS19 ontvangen in heel goede conditie. De Saab 93 is een geweldige auto voor mijn collectie. Ik vind hem geweldig.
Ik waardeer uw hulp voor het regelen van beide auto's, met veel spullen in de kofferbak van de Citroen. Nogmaals bedankt voor alles, en hoop dat u goede zaken doet.
Dhr. Dispas, België
Heel erg bedankt voor de ZEER mooie MGB, ik heb de 5-sterren service van Lian op prijs gesteld.
Darren en Georgina, Verenigd Koninkrijk
De e-type is aangekomen !!! En namens Georgina en mij kunnen we zeggen hoe tevreden en blij we zijn met de auto ... hij is geweldig en rijdt fantastisch. Even een korte e-mail om te zeggen hoe onder de indruk we waren van uw klassieke autotransportservice. U beschikt over de beste uitrusting en de wetenschap dat de auto veilig vervoerd wordt, is een enorm voordeel. We hebben de auto nodig om na 1000 km terug te keren naar Lars bij ER voor de controle na volledige restauratie. Nogmaals bedankt voor uw professionaliteit.
Cojan, Frankrijk
Ik heb de MG TD ontvangen, de bezorger was zeer professioneel. De auto is in zeer goede staat!
Mevr. Kieboom, Nederland
De auto is fantastisch, genieten!!
Michael, Duitsland
Alles is goed gegaan met het transport van mijn Triumph TR6. Ik kijk er naar uit om deze mooi auto met plezier te gaan rijden.
Bruno, Frankrijk
Om maar te zeggen dat de auto is gearriveerd, ik ben echt blij dat het mooi is, nogal wat ik verwachtte. Nogmaals bedankt, ik heb echt genoten van de uitwisselingen die we samen heel duidelijk en heel Pro hadden.
Frans en Stefien, Nederland
Gisteren APK keuring MG-B en deze glansrijk doorstaan. Daar had men het over ATF olie.
Wij genieten erg van onze prachtige MG. Met dit weer gaan we vaak, wel 1x per week, toeren. Prachtig! We maken tochtjes van ca 300 km.
Ruud, Nederland
Bedankt voor de vlotte afhandeling van de verkoop. Ik wens je veel succes met de werkzaamheden en de verkoop. Geef de Morgan weer een goed thuis!
Leif, Denemarken
De auto is vanmorgen bij mijn adres afgeleverd zoals u verteld had. Het was prettig zaken doen met u.
Jeff, Verenigd Koninkrijk
Uitstekende foto's! De foto's aan de onderkant geven mij een goed idee van de algemeen goede staat van het onderstel, de aandrijflijn en de ophanging. Bedankt voor het sturen! Ik zal de video later vandaag bekijken.
Eric, Nederland
Ik wilde u en uw collegas nog graag bedanken voor jullie inzet betreffende de Porsche 911S Targa 1973 die u voor mij heeft verkocht.
Erich, Duitsland
Nu zijn de drie transacties (VW Beetle, Renault 4 CV, TR 6) voltooid en ik zou willen zeggen dat ik zeer tevreden ben met hun afhandeling. Ik waardeerde vooral met welke
zorg en betrouwbaarheid de dingen door u afgehandeld werden. Het advies / de ondersteuning was geweldig en ik was ook onder de indruk dat u al mijn aanvullende wensen zo goed in actie hebt omgezet.
Kortom, alles had niet beter gekund! E & R heeft een tevreden nieuwe klant gewonnen.
Jacques & Annik, Frankrijk
Zondag zijn we naar een oldtimerrally in Lanvollon geweest. Van de 100 tentoongestelde auto's was onze Austin Healey het meest succesvol. Mensen waren verbaasd over de kwaliteit van de restauratie van de auto, nogmaals gefeliciteerd. We ontmoetten een persoon die in Pludual woont en die je 5 jaar geleden een MGB kocht; hij is ook erg tevreden.
Mathias, -
Ik wilde je bedanken voor je tijd en moeite! Het contact met jou was een heel prettige ervaring.
Katrin, Nederland
Afgelopen september kocht ik deze prachtige 1975 Volkswagen "Bulli" van u. Het was liefde op het eerste gezicht en ik ben nog steeds een erg gelukkige chauffeur!
Ik kan niet wachten om hem mee op pad te nemen voor onze allereerste kampeertocht. Nogmaals bedankt aan het hele E & R Classics-team voor uw vriendelijke en uitstekende klantenservice. Ga zo door!
Amar, Frankrijk
De Audi TT is vandaag geleverd. Hij is in perfecte conditie.