• Lage tellerstand van 13.073 kilometer • Auto verkeert in topstaat • Gereviseerde versnellingsbak • Volledig origineel, nooit aan gelast
Alfa Romeo GTV 2.0 in topstaat te koop Bent u op zoek naar een Alfa Romeo GTV in absolute topstaat? Dan is dit de auto voor u! Met een uitzonderlijk lage (aannemelijke) kilometerstand van 13.073 km voelt deze Italiaanse klassieker aan als nieuw. Het lichte interieur is smetteloos en het originele dashboard komt zo uit de fabriek. Deze Alfa GTV is nieuw geleverd in Italië, waar hij altijd in een zonnig klimaat heeft gereden en met veel liefde is behandeld. Volledig originele Alfa Romeo GTV 2.0 Wanneer u de motorkap van deze Alfa Romeo GTV opent, blijkt maar weer eens in wat voor topstaat deze oldtimer verkeert. Alle onderdelen onder de motorkap zijn origineel en er is nooit gelast aan de auto. De versnellingsbak is door onze werkplaats gereviseerd en weer helemaal klaar voor vele mooie toertochten.
Alfa Romeo GTV 2.0 uit 1983 kopen? Bent u op zoek naar een Alfa Romeo GTV 2.0 uit 1983 in topstaat? Laat dan uw gegevens achter via het contactformulier op deze pagina of bel direct met +31 416 751 393. Onze verkopers geven u graag antwoord op al uw vragen of maken zelfs een persoonlijke shopvideo voor u.
Inkoop, inruil en bemiddeling mogelijk. Levering in België met oldtimer inschrijving mogelijk. U betaalt geen import-taksen. Wij kunnen helpen met financiering. Vraag ons verkoopteam.
Ref. nr.:a3280
Merk:Alfa Romeo
Model:GTV 2.0
Jaar:1983
Bedankt voor uw interesse in deze auto en uw vertrouwen in E&R Classics. Indien u wenst door te gaan met de koop van deze auto, vul dan het onderstaande formulier in. Wij zullen zsm contact met u opnemen betreft betaalinstructies en orderdetails
CALL US
+31 416 751 393
Ernst van Kempen
Lars van Dongen
Vincent Praag
Ja, ik ben geïnteresseerd in een oldtimer en wil graag mijn oldtimer inruilen.
Ik heb interesse in deze auto en maak graag een online afspraak voor een Personal Shop Videocall.
Marc, Frankrijk
Een goede, veilige rit met de MGB tot aan Parijs. Geweldig!
Sidney, Nederland
We hebben een leuke middag gehad in uw showroom en zijn met een goed gevoel weer naar huis gereden. Fijne avond en wie weet tot ziens.
Markus, Duitsland
Ik wil u hartelijk bedanken voor de goede afhandeling en de service. De levering van de Kever is erg goed verlopen en we zijn erg blij met het voertuig.
Frank, Duitsland
De door u geleverde MGB is ondertussen toegelaten en loopt goed. Hartelijk dank voor de goede service.
Francois, Frankrijk
Het is al enkele jaren geleden dat ik bij u een MGB gekocht heb. Zeer tevreden over uw service, ik zal wederom contact met u opnemen.
Bert, Nederland
De 190sl is prachtig geworden! Dank daarvoor!
Maxence, Frankrijk
Ik wil bedanken voor de ontvangst van mijn 404 CAB. Ik wil in het bijzonder Remi bedanken, die blijk heeft gegeven van professionaliteit, aandacht en het zoeken naar oplossingen om zijn klant tevreden te stellen. De aandacht van ER Classic en een garantie van hoge kwaliteit op dit gebied. Nogmaals bedankt aan het hele team. Een tevreden klant.
Oliver, Duitsland
De MG is hier veilig aangekomen en ik ben erg blij. Alles ging heel goed, ze waren heel erg vriendelijk en alles verliep zoals beloofd. Ik ben meer dan tevreden !! Het allerbeste - en ik kom zeker terug;)
Eric, Nederland
Wegens ziekte mijn onlangs volledig gerestaureerde MGB moeten verkopen.
Ik dank het team van E&R voor de correcte afwikkeling bij de verkoop, en kan al mijn bekenden in de oldtimerwereld uw bedrijf aanbevelen.
Ben, Verenigde Staten
Hallo Lars, heb vandaag mijn auto ontvangen en ik ben een tevreden autobezitter. Bedankt voor al je hulp bij het koopproces. Als ik besluit om een andere auto uit het buitenland te kopen, zal ik naar je vragen.
Leslie, Belgie
Bedankt voor de snelle respons op mijn vraag. Ik heb de documenten in goede orde ontvangen. Ik bedank hierbij tevens de firma E&R classics en Dhr Lars van Dongen om ons deskundig te begeleiden bij de aankoop van de MG B. We werden op al onze vragen voldoende geïnformeerd en konden achteraf genieten van een prachtige proefrit. Ook de administratieve afhandeling van de aankoop werd door Dhr van Dongen prima afgewerkt.
Jurgen, Duitsland
Bedankt voor alles, in het bijzonder de fijne samenwerking tijdens de verkoop van mijn Triumph TR6.
Harry, Nederland
In 2016 kocht ik een heel mooi gerestaureerde 1968 Mercedes 250 SL Pagode bij ER classics. Een jaar na de levering word je nog steeds niet behandelt als “een gedane zaak” maar blijven zij dezelfde goede service leveren. Dit geeft je het gevoel echt als klant gewaardeerd te worden.
“Thumbs up” voor de steeds vriendelijke verkopers en de service medewerkers van ER classics.
Dominique , Frankrijk
Met veel plezier heb ik de Jaguar in ontvangst mogen nemen. Het voldoet volledig aan mijn verwachtingen en is in een zeer goede staat.
Jacques, Frankrijk
We hebben net de Austin Healey ontvangen, alles is perfect. De chauffeur is erg vriendelijk.
Tom, Engeland
De MGA is in perfecte conditie, dankjewel mannen!
John en Carol, Roemenië
We reden 1600 km om terug te keren naar Roemenië. De auto deed het goed.
Michael, Duitsland
Ik wil u nogmaals hartelijk danken voor de goede ontvangst in Waalwijk en de mooie Auto.
Michael, Duitsland
Alles is goed gegaan met het transport van mijn Triumph TR6. Ik kijk er naar uit om deze mooi auto met plezier te gaan rijden.
Philippe, België
Ik heb de Oldtimerplaat vrijdag ontvangen en had afgelopen zondag de gelegenheid te rijden: een dag in de zon; perfect!
De auto is in goede staat en robuust en het onderhoudsboekje toont aan dat dit voertuig in handen was van liefhebbers van mooie oude mechaniek.
Dankjewel voor de perfecte service: exacte levering, gedetailleerde uitleg en douane papieren en apk. Perfect!